Курс на молодість - Клубника и все что с ней связано.

Социальные закладки

Блокнот здоровья

Плодовые культуры

Последние коментарии


Просмотры материалов : 704639

Статистика




Главная О Винограде Новости о винограде Курс на молодість


Секрет нев’янучої краси природа помістила у гроно винограду: їжте спілі ягідки, помірно пийте вино і не забувайте пригощати цим свою шкіру.

Дамська ягідка

Виноград унікальний тим, що не просто зволожує і живить нашу шкіру вітамінами, але блокує процеси окислення, які незмінно призводять до появи зморшок, дряблості і пігментації.

Адже кущ винограду – чемпіон за вмістом антиоксидантів. А вони користуються глибокою і заслуженою повагою у косметологів і представниць прекрасної статі. Діапазон косметичних і лікувальних властивостей надзвичайно широкий: вони здатні захищати шкіру від передчасного старіння, сонячних опіків, вугрових висипів, викликаних мікроорганізмами, знімати запальні процеси і знижувати ламкість кровоносних капілярів. Але найважливіше їхнє достоїнство – підтримувати в первозданному вигляді волокна колагену, який відповідає за пружність і тонус шкіри. Чим темніший сорт винограду, тим більше в ньому антиоксидантів. Тому білі ягоди краще залишити на десерт. До речі, дорогоцінним «скарбом» виявилися нічим не примітні і навіть непотрібні на перший погляд виноградні кісточки. Відтоді як косметологи офіційно визнали їх «еліксиром молодості і краси», кожна небайдужа до своєї зовнішності пані вважає своїм обов’язком поніжити шкіру пілінгом з виноградних кісточок і масажем з олією цього цінного продукту. У виноградній кісточці міститься понад 100 активних компонентів, мікро- і макроелементи, протеїни, вітаміни А, В, С і РР та естрогени. Кісточкова олія діє як реставратор, відновлюючи пошкоджені клітини шкіри. Тому її з успіхом використовують як першу допомогу при порізах, саднах і навіть вугрових висипах. Потужні антиоксиданти і регенеруючі властивості олії косметологи використовують для створення суперзволожувальних, живильних і підтягуючих кремів та масок для зневодненої, змарнілої шкіри навколо очей. Виноградна терапія виводить з тканин токсини, продукти обміну і надлишок води, а завдяки фруктовим кислотам вирівнює рельєф шкіри.

Ставимо на червоне

Ідеально гладеньку і пружну шкіру, блискуче шовковисте волосся, міцні нігті ми маємо завдяки жіночим статевим гормонам естрогенам. У молодості вони бушують в нашій крові достатньо бурхливо, а от у більш пізньому віці ми явно відчуваємо в них недостачу. Компенсувати гормональні втрати жінки намагаються різними способами, але ми рекомендуємо найлегший і найприємніший: випити келих вина. До речі, прихильницям білих вин заради користі справи доведеться перейти на червоні. Справа в тім, що саме в шкірці темних сортів винограду містяться натуральні фітогормони, дія яких ідентична жіночим статевим гормонам естрогенам. На відміну від гормональних таблеток та інших препаратів, натуральні естрогени не мають побічних ефектів, тому не завдадуть вашому організму жодної шкоди. Другим елементом краси і молодості є антиоксиданти, які не дозволяють нашій шкірі старіти, захищаючи її від всюдисущих вільних радикалів. Рекордна кількість антиоксидантів міститься знову ж таки у червоному вині. Але щоби не випустити із пляшки «зеленого змія», варто затямити два правила:1.Знати міру. Пам’ятайте: «Усе – отрута, усе – ліки. І те й інше визначає доза» – цілком справедливо зазначив австрійський лікар Парацельс. Розрахувати власну лікувальну дозу можна за такою формулою: на кожен кілограм вашої ваги повинен припасти лише один грам вина й жодної краплі більше! Навіть лікувальні настої трав на вині чи спирті у вигляді вермутів і бальзамів можна приймати не більше 30-50 г на день. Не підвищувати градус. Солодкі кріплені вина п’ють заради веселощів, а сухі – для профілактики і лікування. Якщо бажаєте, щоб напій приніс вам користь, його градус не повинен «зашкалювати» за 12-16. Разом з келихом сухого вина організм отримує приблизно 10-12 г спирту. Така доза не спричинить алкогольного сп’яніння, зате покращить кровообіг у всьому тілі і забезпечить засвоєння всіх корисних речовин.

Рецепти краси

Щоби отримати максимум користі, слід використовувати або свіжий виноград, або спеціальну косметику, в якій всі корисні речовини пройшли процес стабілізації. Адже деякі антиоксиданти, наприклад поліфеноли – речовини дуже тендітні і непостійні, вони швидко окислюються на повітрі і втрачають захисні властивості. Якщо вважаєте, що домашні рецепти краси – це довго і клопітливо, наші поради переконають вас у зворотному.

Лосьйон-тонік

На його приготування ви взагалі не витратите ні хвилини, оскільки цей косметичний засіб можна придбати у винному відділі найближчого супермаркету. Просто виберіть пляшечку сухого вина (краще білого або рожевого, оскільки темний виноград може дещо змінити відтінок шкіри) і використовуйте його як тонік під час вечірнього туалету. Якщо шкіра суха, можна зробити лосьйон менш концентрованим, додавши до вина води.Зволожувальна маска з ефектом розгладженняГоловне правило: жодні сторонні продукти не повинні заважати винограду ділитися зі шкірою корисними компонентами. Достатньо розчавити кілька виноградин виделкою або зробити з них кашку у блендері – і маска готова. Нанесіть її на старанно очищену шкіру обличчя і шиї на 20 хвилин, а потім умийтеся водою кімнатної температури. Ви побачите, якою свіжою стане ваша шкіра.Spa-педикюрДля цього покладіть у ємність ванни для ніг два-три грона винограду. Але гілочки не повинні бути сухими, оскільки можна подряпати шкіру. А тепер увімкніть улюблену музику і рухайтеся в такт, розминаючи винні ягоди босими ступнями. Масаж і пілінг забезпечені! Потримайте ніжки у виноградному соці, потріть загрубілі місця пемзою (за бажання перед початком процедури можна додати будь-яку масажну або рослинну олію) – і ступні вразять приємною м’якістю і гладкістю.

Пілінг виноградними кісточками

Покладіть у блендер кілька виноградин разом з кісточками і розімніть. Такий скраб підходить і для обличчя, і для тіла. Подрібнені кісточки і фруктові кислоти, які містяться в ягодах, м’яко відлущують відмерлі клітини і покращують структуру шкіри, роблячи її гладенькою, еластичною і підтягнутою. На завершення можна змастити шкіру олією виноградних кісточок – вона не лише зволожує і робить шкіру ніжною, але й чудово заживляє її.

Моду на ванни з шампанським ввели розпещені французькі аристократки середньовіччя. Сьогодні така процедура з різноманітними варіаціями зазначена в прайс-листах багатьох елітних spa-салонів. Але щоби це було не тільки дорого і пафосно, а перш за все корисно, важливе дозування. Спеціалісти стверджують, що ванна, наповнена до країв чистим виноградним соком – не більш ніж широкий жест, який немає нічого спільного з істинною винною ванною. Засновники spa-центрів на півдні Франції радять зануритися у справжню дубову бочку, в якій бродив виноградний сік. А от вміст купелі – вино – французи щедро розводять водою з мінеральних джерел. Вважається, що так шкіра отримає набагато більше мінералів і мікроелементів.

Источник : http://www.kosmo.ua/print/kosmo_news/krasota/47584.html

{jcomments on}
Joomla SEO powered by JoomSEF